FutureCity na Comic-Conu Prague
Vítejte v Praze budoucnosti!


Moderní metropole, jakou Praha je, by se bez chytrých technologií v dnešní době obešla už jen těžko. Každý den město sbírá a vyhodnocuje obrovské množství dat, ať už se jedná o informace o dopravě, počasí nebo třeba o odpadech. Pod městem se táhnou tisíce kilometrů nejrůznějších kabelů a trubek, systém je to rozlehlý a komplikovaný, kdyby se celý rozbalil a natáhl, možná bychom se dostali až na měsíc!

Když opomineme dystopické vize, Praha budoucnosti bude určitě čistší a zelenější, jezdit se bude v samořiditelných vozech a městské agendy budou dostupné na pár kliknutí. Je to ale všechno? Za 5, 10, možná padesát let se toho může změnit skutečně mnoho.

My už ale víme, jak to bude vypadat!

Cestovní kancelář FutureCity si pro vás připravila netradiční zážitek. Díky spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy, městskými společnostmi Operátor ICT, Kolektory Praha, TSK, PVK a studiem Brainz, jsme byli schopni otevřít časoprostorovou červí díru a pomocí nejmodernějších technologií jsme vyvinuli kapsli schopnou cestovat do blízké budoucnosti. Pomocí virtuální reality nahlédnete do Prahy budoucnosti na Comic-Conu Prague ve dnech 15. - 17. 10.